Yayıncılık Hizmetleri
18 Kasım 2019 ( 17 izlenme )
Reklamlar

Editöryal Hizmetler

EDİTÖRYAL HİZMETLER

Sevgili yazarlarımız, siz içinizden geldiği gibi yazın, gerisini bize bırakın... Birlikte çalıştığımız seçilmiş ve denenmiş, işinin ehli uzman editörlerimiz çalışmanızın eksiksiz ve hatasız bir kitap olarak yayınlanması için gerekli olan tüm düzeltmeleri, sizin onayınızı da alarak gerçekleştirirler ve çok kısa bir süre içerisinde bize ulaştırmış olduğunuz dosya baskıya hazır hâle gelir.

Takdir edersiniz ki, imla hataları ve anlatım bozuklukları içeren bir kitabın yayınlanması, ileride sizin kariyerinizi etkileyebileceği gibi, bizim de itibarımızı zedeleyecektir. Bu nedenle, İkinci Adam Yayınları redakte edilmeyen, editörleri tarafından gözden geçirilmeyen hiçbir kitabı basmaz ve yayınlamaz.

Editöryal hizmete en fazla ağırlık veren yayınevlerinden biri olan yayınevimiz, editöryel hizmetin sağlamlığı konusunda size sağlam referanslar verir.

Tüm bunlarla birlikte sizlerin de aşağıda belirtilen unsurlara özen göstermenizi, dikkat etmenizi rica ediyoruz:

Kitabınıza etkileyici bir isim buldunuz mu? (Eğer bulamadıysanız bu konuda kitabınızı inceleyen editörlerimizden de destek alabilirsiniz)

Dil bilgisi kurallarına dikkat ettiniz mi?

Ana tema yeterince ilgi çekici, merak uyandırıcı bir şekilde yazılmış mı?

Kurgu yeterince sağlam mı?

Diyaloglar yeterince akıcı mı?

Yayınevimiz sözleşmesinde düzgün ve doğru bir editöryel çalışma sözü vermektedir. Bizimle çalışan tüm yazarlarımız editöryel çalışmayı beğenmeme durumunda, tekrar gözden geçirilmesini talep etme hakkına sahiptir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatanını sevmeyen aşkı ne bilir Dünya tarihine adını yazdırmayı başarmış 10 ünlü Tuncelili bilim adamı açıkladı: Seyit Rıza ne seyittir, ne ağa, eşkıyanın tekidir! Sen