Kahramanmaraş'ta bir fabrikada çalışan elektrikçi Mustafa Arslan, arızalı fan makinesini tamir etmek için çatıya çıktı.  Kendisinden bir daha haber alınamayan Arslan'ı bulmak için kamera görüntülerini inceleyen ekipler, çatının şeffaf kısmının delinerek, kağıtların zımparalandığı kazana düşerek feci şekilde hayatını kaybettiğini tespit etti.
 KahramanmaraşGaziantep karayolu üzerindeki kağıt fabrikasında dün sabah meydana gelen olayda elektrikçi Mustafa Arslan, arızalı fan makinesini tamir etmek için çatıya çıktı ancak bir daha gören olmadı.

 ÖĞÜTMENİN İÇİNE DÜŞTÜ
 Birkaç saat sonra Mustafa Arslan'ı aramaya başlayan fabrika işçileri, güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek, Arslan'ın bir parçası olan kırık pankart nedeniyle atık kağıtları sıcak suyla parçalamak için kullanılan kazana düştüğü belirlendi. çatının.

 25 SAATLİK ÇALIŞMANIN ARDINDAN CESEDE ULAŞILDI
 Bunun üzerine tesiste üretim durdurularak polis ve AFAD'a haber verildi.  Olay yerine gelen ekipler, Mustafa Arslan'ın cansız bedenini 2 metre derinliğindeki kazanda aradı.  25 saatlik çalışmanın ardından Arslan'ın cesedi bulundu.  Olay yerinde yapılan incelemenin ardından 4 çocuk babası Mustafa Arslan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Kahramanmaraş Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.  Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.