GÖZ KAMAŞTIRAN TASARIMLAR

Kitap kapağınızın ön kısmında kitabınızın konusunu ifade eden, merak uyandıran, okurların dikkatini çekebilecek etkili bir cümle kullanmak oldukça önemli bir detaydır. Bazen vurucu tek bir cümle, büyük bir merak ya da gizem uyandırabilir. Kitabınızın satışlarında kanca adını verdiğimiz bu kısacık cümle çok önemli bir rol oynayabilir.

Kitap kapağı çalışmasını tasarımcılarımızla yürütebileceğiniz gibi çizerlerimizle de ilerleme kaydedebilir, kitabınızın kapağı için özel bir çizim de isteyebilirsiniz.

Tasarımcılarımızın ya da çizerlerimizin istediğiniz gibi bir kapak tasarımı hazırlayabilmesi için aklınızdakileri bize detaylı bir şekilde aktarabilmeniz çok önemlidir.

Bize göndereceğiniz, tavsiye edeceğiniz, kitap kapağınızda kullanılmasını istediğiniz kapak çalışmaları mutlaka ama mutlaka telifi ödenmiş çalışmalar olmalıdır. Yazarlarımızın ve yayınevimizin ileride sorun yaşamaması adına kullandığımız tüm görselleri telifli olanlar arasından seçiyoruz.

GMK Yayıncılık olarak biz, dünyadaki en iyi grafik sitelerinden birine üyeyiz ve bu iş için hatırı sayılır bir bütçe ayırıyoruz.

Yazarlara danışılarak, yazarların isteklerine göre hazırlanan kapak çalışmaları sırasında birebir iletişim kurarak her aşamada sizleri bilgilendiriyor, istediğiniz çalışmaları elde edene dek, hiçbir ek ücret talep etmeden kitap kapağınızı oluşturmaya devam ediyoruz.