Mükremin Gezgini savunan Hazal Kaya, Twitter da linç edildi.

Aylardır hamile olduğunu iddia eden Trans Mukremin ‘i destekleyen Hazal Kaya, bir gece önce hastaneden doğum yaptığını iddia eden bir Video yayınladı.

"Saçmalıyorsun, çünkü duyacaksın."

Tiktok'ta karnı ile uzun süre video yayınlayan Mukremin, bir gün önce tekrar tekrar Video yayınladığını ve doğum yaptığını iddia etti.

İstanbul Savcılığı, Sosyal Medya gündeminde yer alan yolcu ve hastane çalışanlarına yönelik ahlaksız davranışlar ve Teşhircilik suçlarıyla ilgili soruşturma başlattı. Ve tepkilerin hedefiyle karşılaşan Gezgin, eleştiri oklarını kendine çekti.

KAYA: BUNUNLA NE İŞİNİZ VAR?

Mükremin Gezgininin gündemde yer almasına ve Berguzar Korel ve Ayşe Arman'ın tepkisine tepki göstermesine öfkelenen Hazal Kaya, İnstagram hesabında şunları söyledi: "Bu tepkileri asla anlayamıyorum. Mükremin daha 23 yaşında, akıllı bir insan olduğunu düşünürsün düşünmezsin, gülersin yada gülmezsin. LGBT birey olarak kendisine gülen 1,5 milyon insan, bir erkeğin doğmasını bekliyordu. Böyle dayanılmaz bir yerde, kendisine gülen insanları eğlendirebilirdi.

Bu kadar sorun çıkarmak için ne oldu? Bir şey mi kaçırdım? İsim ve hedeflerle ne elde edersiniz? Mukremin'e bir şey olursa bu sorumluluğu üstlenmeye hazır mısınız?"

dedi ki,

"Hazal Kaya'nın Paylaştıktan birkaç dakika sonra sildiği paylaşım, sosyal medyanın gündeminde yer aldı.

KAYA'YA YAĞMUR YAĞIYOR

Hazal Kaya, bomba gibi derginin gündemine düştükten sonra T Lloritter'ın gündemine girdi. Birçok sosyal medya kullanıcısı, adı ilk sırada yer alan kayaya tepki göstererek, "toplumun ahlakına uymayan her şeye karşısınız."

Mükremin Gezgin Peki kimdir?

Kaç yaşındadır?

Tiktok uygulamasında Video paylaşan Mükremin nerede?

TikTok uygulamasında paylaştığı ilginç videolarla Mukremin Gezgin ile ilgili sorular birbiri ardına ortaya çıkıyor. Kim bu adamın kim olduğunu merak eden, kim bu adamın kim olduğunu merak eden, kim bu adamın kim olduğunu merak eden adam kimdir? İşte Tiktok Mukremin Gezgin fenomeni hakkında bilinenler..

Mukremin, gezgin TikTok videoları ile ünlü bir Tiktoker ve Sosyal Medya fenomenidir.

8 Nisan 1998'de Ankara'da doğmuştur.

 

Mukremin’ in Tiktok'ta toplam 1,3 milyon takipçisi var.

Tiktok'un toplam 37.4 milyon beğenisi var.